UTRI: 2021 rok

 1 stycznia 2021          Brak komentarzy
Salve.
W ten nowy rok, w ten 2021. Jest to nowy czas na kolejne posty. Jest to dobry czas, by sobie coś postanowić i wziąć się za działania, by na koniec z zadowoleniem powiedzieć, że jest się wytrwało z postanowieniem. Nie mówię teraz o nie wiadomo, jak wielkich postanowieniach, ale o jakiś małych, w których nie raz ciężko jest wytrwać. Jednak skoro już jednym z postanowień było, aby XARN istniał jak najdłużej, a istnieje już rok, to pozostałe też bez problemu zostaną zrealizowane. Tylko mając tak wiele pomysłów, trzeba to teraz jakoś uzystematyzować czyli co najpierw, z czym można sobie poczekać, bo obawiam się tego, że im więcej nabiorę na ten rok, to będzie mała katastrofa i się nie wyrobię.

Kolejnym krokiem, jakim chcę podjąć na XARN jest publikowanie od czasu do czasu filmów. Dokładnie recenzji z filmów. Na razie będą nie regeluralnie się pojawiać, tak samo jak AXAT czy zapowiedzi. Czemu tak? Bo to ma być też odskoczni i niespodzianki, bo nie wiadomo, kiedy coś dodatkowo opublikuję. Oczywiście recenzje książek będą się pojawiać, jak zawsze w niedziele o 18:00. Ten sam dzień, ta sama godzina.

Czy się pojawią jakieś extra recenzje książek? Być może się pojawią. Ale też bez jakiejkolwiek zapowiedzi, kiedy zostaną opublikowane. Powoli trzeba rozkręcić, ale wiadomo, żeby zachować umiar i stopniowo wprowadzać jakieś dodatki. W planach jest jeszcze kilka kwestii, które chcę wprowadzić, ale to sobie zostawię na przyszły rok, a co.

Czy coś jeszcze się w tym roku pojawi? Artykuły. Tak, zestawienia książkowe oraz okołoksiążkowe czy nawet dotyczącego zupełnie czegoś innego. Owszem, równie od czasu do czasu, ale też mam zamiar to wprowadzić jeszcze w tym roku. Chcę sprawdzić, jak to się przyjmie u mnie.

Oby ten rok był lepszy dla każdego z nas! To by było na tyle ode mnie na nadchodzący czas.

Brak komentarzy

Publikowanie komentarza

XARN dla Agencji Runa © 2020 - nadal