Informacje

Informacje: XARN
XARN to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Recenzje? Luźna tematyka? Cykliczne posty? Ależ owszem, jak najbardziej. Dlaczego? Bo natura XARN jest taka, by nie być monotonnym w tym, co robi. Nudy tutaj więc nikt nie znajdzie.
Przewodnim tematem są książki, ale z uwagi na to, że w XARN ma nie być nudy, wnet XARN nie ogranicza się tylko do jednego zagadnienia. Inaczej ujmując, książki to główny jest nurt, ale w zanadrzu są też inne, które sprawiają, że miejsce, jakim jest XARN, żyje kolorowo i różnorodnie.
01 stycznia 2020 roku to dzień, gdy XARN rozwinął swe żagle w morzu internetów i zaczęły się publikacje postów, jednak tworzenie XARN trwało ponad rok. Czy stracony ten czas jest? Nie, gdyż wiele trzeba było przygotować: od nazwy, po szatę graficzną i szablon, aż w końcu uporządkowanie treści. Najdłuższe prace to schodzą jednak przy tworzeniu odpowiedniego szablonu, by wszystko odpowiednio dopasować.
Skąd ta nazwa? Nazwa przede wszystkim miała być krótka i łatwa do zapamiętania. Przy okazji kojarząca się z jednym czyli z tym miejscem.

Informacje: Załoga
Broken Arrow: urodzony w 1994 roku, założyciel XARN. Lubi czytać fantasy, ale też nie ogranicza się i sięga do innych gatunków, jak na przykład literatura obyczajowa, literatura współczesna czy kryminały, thrillery. Prócz tego lubi słuchać muzyki, a już bardzo rzadko obejrzy jakiś film. Czasem zagra sobie w jakąś grę.
Dodatkowo posługuje się jeszcze kilkoma innymi nickami, jeśli się okaże, że potrzeba jednowyrazowego albo jest zbyt długi. Dlaczego akurat taki, a nie inny? Bo ten najbardziej przypadł do gustu, a było tych nicków tak wiele i tak często się zmieniały, bo ciężko było się jakoś przywyknąć, aż do momentu, w którym to Broken Arrow jako nick się sprawdził.
XARN dla Agencji Runa © 2020 - nadal